dzisiaj jest: 21 lutego 2018. imieniny: Eleonora, Feliks, Kiejstut
wersja polska 
Struktura sołectw
SOŁECTWA GMINY BEŁCHATÓW:

Lp.

Sołectwo

Nazwisko i imię Sołtysa

Adres i nr telefonu

1.

Adamów

Szczepanik Małgorzata

Anastazów 5A, tel. 501 091 982

2.

Augustynów

Lesiak Paweł

Augustynów 2B, tel. 503 038 349

3.

Bukowa

Osicińska Małgorzata

Bukowa 35, tel. 508 541 615

4.

Dobiecin

Paw Anna

Dobiecin 33, tel. 44 633 86 40

5.

Dobiecin Kolonia

Pawelczyk Henryk

Dobiecin Kolonia 9, tel. 605 345 305

6.

Dobrzelów

Jędryszczak Marianna

Dobrzelów 76, tel. 44 635 90 67

7.

Domiechowice

Mastalerz Andrzej

Domiechowice 51, tel. 503 579 297

8.

Helenów

Nowak Wiesława

9.

Huta

Litych Jan

Huta 2, tel. 44 635 92 39, 798 424 807

10.

Janów

Watała Maria

Janów 10, tel. 697 350 503

11.

Janina

Puch Andrzej

Janina 4, tel. 728 959 708

12.

Józefów

Bluszcz Halina

Józefów 2, tel 44 633 09 95

13.

Kałduny

Wolak Mariusz

Kałduny 9, tel. 510 172 575

14.

Kielchinów

Matyja Krzysztof

15.

Księży Młyn

Cichuta Dorota

Księży Młyn 22, tel. 602 854 604

16.

Korczew

Fornalik Dagmara

17.

Kurnos Pierwszy

Białek Wojciech

Kurnos Pierwszy 105, tel. 784 517 441

18.

Kurnos Drugi

Sejdija Beata

19.

Ludwików

Mirczak Zofia

Nowy Świat 1a, tel. 512 131 893

20.

Ławy

Sadura Monika

Ławy 29c, tel. 796 230 502

21.

Łękawa

Dworzyński Gabriel

Łękawa 124, tel. 661 968 881

22.

Mazury

Woszczyk Czesław

Mazury 27, tel. 44 633 94 80

23.

Mokracz

Stasiak Barbara

Mokracz 17, tel. 660 330 474

24.

Myszaki

Pakosz-Wiktorowska Jadwiga

Myszaki 1, tel. 500 250 371

25.

Niedyszyna

Anglart Dorota

26.

Oleśnik

Kowalczyk Jerzy

Oleśnik 23, tel. 691 521 719

27.

Podwody

Kałużna Grażyna

Podwody 44, tel. 44 633 14 07

28.

Podwody Kolonia

Jachimek Bożenna

Podwody Kolonia 12, tel. 44 632 35 21

29.

Postękalice

Robak Bogdan

30.

Poręby

Frączkowski Szczepan

Poręby 27E, tel. 535 430 574

31.

Rząsawa

Świercz Halina

Rząsawa 1, tel. 722 393 197

32.

Wielopole

Jacek Wąsik

Wielopole 29A, tel. 600 088 837

33.

Wola Kruszyńska

Grudziński Daniel

Wola Kruszyńska 23, tel. 503 089 553

34.

Wola Mikorska

Masiarek Lucyna

Wola Mikorska 12, tel. 504 264 194

35.

Wólka Łękawska

Szustakiewicz Aniela

36.

Zalesna

Mielczarek Renata

37.

Zawady

Socha Jerzy

Zawady 69, tel. 664 829 045

38.

Zawadów

Malczyk Gabriela

Zawadów 24, tel. 781 780 765

39.

Zdzieszulice Dolne

Matusiak Janina

40.

Zdzkieszulice Górne

Ceglarek Teresa

41.

Zwierzchów

Limanówka Józef

Zwierzchów 21,

tel. 44 634 82 52, 607 617 042