dzisiaj jest: 16 stycznia 2018. imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
wersja polska 
Rady Sołeckie
WYKAZ RAD SOŁECKICH W SOŁECTWACH Z TERENU GMINY BEŁCHATÓW - KADENCJA VII 2015 - 2019:

Lp.

SOŁECTWO

RADA SOŁECKA

1.

Adamów

  • Łukasz Świątek – Przewodniczący

  • Goździewicz Barbara

  • Kaczmarek Artur

2.

Augustynów

  • Madejczyk Jolanta - Przewodnicząca

  • Broniarczyk Dariusz

  • Płomińska Grażyna

  • Sztajerowski Konrad

  • Walas Małgorzata

3.

Bukowa

  • Szymaniak Bogdan - Przewodniczący

  • Dolata Jan

  • Frączkowski Czesław

4.

Dobiecin

  • Szczecińska Aneta (Przewodnicząca)

  • Dobrzelak Anna

  • Heródzińska Izabela

  • Małecka Sylwia

  • Maćkowiak Agnieszka

5.

Dobiecin Kolonia

  • Łuczyński Michał - Przewodniczący

  • Bartos Andrzej

  • Szczeciński Mariusz

6.

Dobrzelów

  • Marczak – Stępczyńska Katarzyna - Przewodnicząca

  • Alama Jarosław

  • Misztela Dominik

  • Telążka Zdzisław

7.

Domiechowice

  • Kasprzykowski Jarosław - Przewodniczący

  • Fronczkowski Sławomir

  • Stasiak Beata

8.

Helenów

  • Telążka Andrzej - Przewodniczący

  • Kwaśniewski Wojciech

  • Pawłuś Radosław

  • Pogorzelski Piotr

  • Szubert Marek

9.

Huta

  • Gołąb Bogdan - Przewodniczący

  • Duralski Zbigniew

  • Szymański Andrzej

  • Zieliński Arkadiusz

10.

Janów

  • Dydzian Józef - Przewodniczący

  • Dudziński Janusz

  • Goździk Magdalena

  • Grabska – Zielińska Ilona

  • Kawulak Piotr

11.

Janina

  • Jarzębska Jadwiga - Przewodnicząca

  • Puch Beata

  • Siwiec Jan

12.

Józefów

  • Kowalska Anna - Przewodnicząca

  • Łuczyński Piotr

  • Maksalon Jerzy

  • Sinkiewicz Agnieszka

  • Śnioch Barbara

13.

Kałduny

  • Szałański Jerzy - Przewodniczący

  • Blada Joanna

  • Mik Jakub

  • Motyl Bogdan

  • Pastusiak Monika

14.

Kielchinów

  • Szczeciński Grzegorz - Przewodniczący

  • Karolczyk Agnieszka

  • Romas Tadeusz

  • Świniarski Wojciech

15.

Księży Młyn

  • Babacz Ryszard - Przewodniczący

  • Dyła Anna

  • Kępa Sławomir

  • Kołasiński Tadeusz

  • Woźniak Paweł

16.

Korczew

  • Błaszczyk Jan - Przewodniczący

  • Ceglarek Renata

  • Pawlikowski Mieczysław

  • Wachowska Halina

  • Żydziak Wioletta

17.

Kurnos Pierwszy

  • Krzemiński Mateusz - Przewodniczący

  • Auszperger Teodor

  • Dzieja Karol

  • Kaczmarek Robert

  • Wala Edward

18.

Kurnos Drugi

  • Wroński Ireneusz - Przewodniczący

  • Janusiak Jarosław

  • Najgebauer Julita

  • Naturalna Janina

  • Zajdel Janusz

19.

Ludwików

  • Grzybowski Mirosław - Przewodniczący

  • Kęsy Małgorzata

  • Piec Piotr

  • Wojciechowska Mirosława

  • Zambrowicz Wiesława

20.

Ławy

  • Pawelus Dariusz - Przewodniczący

  • Maszewski Ireneusz

  • Olejnik Marian

  • Sadura Monika

  • Słupski Zbigniew

21.

Łękawa

  • Niemczyk Józef – Przewodniczący

  • Białek Dorota

  • Książek Adam

  • Madejczyk Bogdan

  • Paulińska Magdalena

22.

Mazury

  • Dziuba Eugeniusz - Przewodniczący

  • Hamczyk Grzegorz

  • Kowalski Mateusz

  • Szymański Leszek

  • Śliwińska Sylwia

23.

Mokracz

  • Kozera Beata - Przewodnicząca

  • Ceglarek Mariusz

  • Kowpiński Paweł

24.

Myszaki

  • Frączkowski Feliks - Przewodniczący

  • Bartosz Bogusława

  • Morzyńska Beata

  • Rzepecki Kazimierz

  • Włodarczyk Beata

25.

Niedyszyna

  • Bluszcz Halina - Przewodnicząca

  • Jakóbczak Małgorzata

  • Sobczak Edward

26.

Oleśnik

  • Figlus Włodzimierz - Przewodniczący

  • Brożyna Irena

  • Kowalczyk Zbigniew

  • Mantyk Dariusz

  • Płomiński Jan

27.

Podwody

  • Kałużny Karol - Przewodniczący

  • Chełmik Katarzyna

  • Frankiewicz Agata

  • Kaczmarek Dorota

  • Stępień Aneta

28.

Podwody Kolonia

  • Kępińska Marzena - Przewodnicząca

  • Ciesak Beata

  • Kilańczyk Zbigniew

  • Kowalski Zygmunt

  • Rybak Marzena

29.

Postękalice

  • Janaszewski Jarosław - Przewodniczący

  • Jeziorna Anna

  • Kośka Marek

  • Paździej Tadeusz

  • Peryga Piotr

30.

Poręby

  • Podkowiński Dariusz - Przewodniczący

  • Jendrusiak Wojciech

  • Kowalska Barbara

  • Stępień Janina

31.

Rząsawa

  • Karpiński Krzysztof - Przewodniczący

  • Kowalczyk Renata

  • Świątkowski Cezary

32.

Wielopole

  • Kilon Barbara – Przewodnicząca

  • Brzozowski Lucjan

  • Kościański Andrzej

33.

Wola Kruszyńska

  • Adamusiak Joanna - Przewodnicząca

  • Kępiński Łukasz

  • Soleski Krzysztof

34.

Wola Mikorska

  • Gawron Tomasz - Przewodniczący

  • Mielczarek Renata

  • Stępień Joanna

35.

Wólka Łękawska

  • Stanowski Krzysztof - Przewodniczący

  • Esz Leszek

  • Gudajczyk Grzegorz

  • Szlachcic Marian

  • Szlachcic Piotr

36.

Zalesna

  • Koc Konrad - Przewodniczący

  • Lipińska Izabela

  • Dobroszek Rafał

37.

Zawady

  • Witkowska Sylwia - Przewodnicząca

  • Gajda Paweł

  • Pietruszka Iwona

  • Rychlewski Krzysztof

  • Wajs – Gągorowska Olga

38.

Zawadów

  • Matoszek Karol - Przewodniczący

  • Golik Agata

  • Kalecińska Renata

  • Kazior Agata

  • Stanisz Edyta

39.

Zdzieszulice Dolne

  • Jabłoński Andrzej - Przewodniczący

  • Agnieszka Dawid

  • Makowczyńska Elżbieta

  • Warcholińska Monika

40.

Zdzieszulice Górne

  • Skibińska Jadwiga – Przewodnicząca

  • Halaba Ilona

  • Kopka Renata

  • Stelmaszczyk Anna

  • Szymczak Ewa

41.

Zwierzchów

  • Grzejdziak Roman – Przewodniczący

  • Bartos Robert

  • Preder Damian

  • Siwik Sławomir

  • Szczerbak Jarosław